Next Keyboard

Klavye Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 47.2 MB
  • Version 1.0.6
  • Dil İngilizce
  • Firma Tiny Hearts Limited
Next Keyboard uygulaması ile iOS cihazınızda daha rahat ve kullanışlı bir klavye deneyimi yaşayabilmeniz için geliştirildi.

Next Keyboard uygulaması ile iOS cihazınızda daha rahat ve kullanışlı bir klavye deneyimi yaşayabilmeniz için geliştirildi.

Uygulama iOS 8.2 ve üzeri cihazlarda çalışmaktadır. iPhone, iPad ve iPod Touch ile uyumludur.

Uygulama size ışık hızında düzenleme yapma imkanı, kelime tahmini, daha fazla emoji ekleyebilme, hareketli yapıştırma ve mükemmel temalar sunacak. 1400'ün üzerinde emoji ve yapıştırma ile daha kullanışlı bir iletişim aracı olarak Next Keyboard'ı kullanabilirsiniz. 

Yazdığımız yanlış kelimeleri düzeltebilen uygulama aynı zamanda hızlı noktalama işaretleri de ekleyebiliyor. Hislerinizi en iyi şekilde aktarabilmeniz için 1400'den fazla emoji hizmetinizde ve istediğinizi kullanabilirsiniz. Tüm emojiler bir tık uzağınızda.

Harika temalar ile klavyenizi kişiselleştirebilirsiniz. İstediğiniz renkte ve görünümde temalar sayesinde klavyeniz daha stilli görünür. Hareketli yapıştırmaları sohbetlerinizde kullanabilir ve dostlarınız ile daha eğlenceli bir dialog kurmanıza yardımcı olur. 

Daha Fazla Göster
Next Keyboard indir